Alternativní styl, proč ne?

5. května 2014 v 19:50 | js898 |  Zajímavosti
Už Vás nebaví ohraný stereotyp. Zkuste to třeba s alternativním způsobem žití. Odkloňte se od konzumní, komerční civilizace a začněte vykonávat zdravější aktivity v souladu s přírodou. Pokud bydlíte ve městě, tak si to zkuste zpříjemnit tím, že se budete více pohybovat na čerstvém vzduchu - mimo betonové stěny.
Poslední dobou se mi tento styl začíná více a více líbit a myslím si, že to má něco do sebe - (zatím ho aktivně neprovozuji). Nejen, že poznáte sebe, ale i okolí budete vnímat jinak. Můžete začít klidně už teď - stačí za sebou zabouchnout dveře a vyběhnout si do přírody.
Nedávno jsem viděl film Cesta do lesa. Tento film má za úkol to, aby si člověk uvědomil v čem žije a kam dnešní civilizace svým chodem spěje. Radši nebudu říkat kam. Sám režisér Tomáš Vorel žije poněkud samotářsky. Doporučuji vám, aby jste se na film podívali, protože je opravdu poučný a vy by jste měli díky němu pochopit oč tu běží...
Pište a propagujte své názory pod tímto článkem :-)
PS: Článek je hlavně pro ty, kteří neví jakým směrem se mají vydat, chtějí žít zdravě a v souladu s přírodou. V žádném případě nedělám na film Cesta do lesa reklamu, chci vám ho jen doporučit, protože se mi moc líbil. Nezavazuji se tím, že je tento styl pro každého. Já sám jej aktivně nevykonávám, pouze se mi zdá dobrým řešením.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama